Kim Jestem?

Z wykształcenia dr nauk biologicznych. Absolwentka Wydziału Biologii (UW). Doktorat w Instytucie Biochemii i Biofizyki PAN we współpracy z Instytutem Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN we Wrocławiu. Specjalista dietetyki Medycyny Chińskiej.  Specjalista Germanische Heilkunde (Germańska Nowa Medycyna). Certyfikowany terapeuta Recall Healing®/Totalna Biologia® (Instytut Recall Healing - dr Gilbert Renaud, Vancouver, Kanada). Certyfikowany terapeuta Nowych, Duchowych Ustawień Rodzin według Berta & Sophie Hellinger (Taunus Institut Fur Stilles Familienstellen). Certyfikowany terapeuta Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej (Akademia dźwięku - dr Barbara Romanowska).

Przez lata zajmowałam się genetyką molekularną mikroorganizmów. Badałam geny oraz ich produkty białkowe. Charakteryzowałam funkcje, które pełnią w żywym organizmie poprzez stosowanie szeregu skomplikowanych metod molekularnych. Wszystkie badania wykonywałam zgodnie z konwencjonalną nauką, wierząc w  paradygmaty naukowe, których uczyłam się od wielu mądrych ludzi na wielu fakultetach, na różnych uczelniach. Po obronie doktoratu moje życie podryfowało jednak w innym kierunku, w kierunku nazywanym przez niektórych "alternatywnym", przez niektórych "niekonwencjonalnym", przez niektórych "nowych paradygmatów naukowych". Dla mnie to nowa biologia i nowa medycyna -  a u jej podstaw leżą naukowe dowody na związek psychiki z ciałem.

Dlaczego właśnie tu podryfowało moje życie?

Tego jeszcze do końca nie wiem. Wiem tylko, że płynę z prądem, robię to co jest moją pasją, pomagam ludziom wyjść z chorób, traum, konfliktów. I kiedy to się dzieje, wiem, że jestem na właściwym miejscu. Na dzień dzisiejszy daję tyle ile potrafię - od serca:)

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną Mikołaja oraz spełnioną mamą trójki dzieci Basi, Michała i Róży. Rodzina i ognisko domowe są dla mnie bardzo ważne. Uwielbiam podróże, taniec, rozwój i ciągle jeszcze naukę...naukę...naukę:);)

Moje kwalifikacje