Co pomaga w konfliktolizie (CL)?

Cz.2. Działania, które pomogą Ci doprowadzić do konfliktolizy:

Konfliktoliza3jpg

 1. Spotkanie z dobrymi znajomymi, z którymi możesz szczerze porozmawiać.
 2. Gorący prysznic lub gorąca kąpiel z dodatkiem soli rozładuje stres.
 3. Dobry film w miłym towarzystwie.
 4. Taniec, szczególnie intuicyjny, tak jak muzyka Cię prowadzi, w zgodzie z wewnętrznymi  impulsami abyś mogła/mógł poczuć swoje ciało i wejść z nim w dialog.
 5. Urlop, najlepiej tam gdzie jest dużo słońca.
 6. Pójście z przyjacielem/partnerem do dobrej restauracji gdzie przy wyśmienitym jedzeniu i w  dobrej atmosferze łatwiej o dobre rozwiązania.
 7. Miłość/zakochanie to stan, który zmienia biochemię Twojego mózgu.
 8.  Radykalne Wybaczanie wg.C.Tippinga jest pomocne w innym spojrzeniu na osobę, której  dotyczy konflikt jeśli jest on związany z osobą drugą, jeśli konflikt jest związany z Tobą samym możesz wybaczyć samemu sobie.
 9. Ustawienie systemowe B. Hellingera pomoże Ci uzdrowić relację, spojrzeć z innej perspektywy na sytuację konfliktową, uporządkować sprawy w których się pogubiłaś/pogubiłeś, zostawić to co Cię obciąża, zdystansować się od konfliktowej sytuacji i zgodzić się na los, który zawsze jest właściwy dla Ciebie.
 10. Technika Uwalniania D. Hawkinsa, pomoże Ci uwolnić energetycznie niskie emocje tj.: wstyd, poczucie winy, nienawiść, żal, lęk, złość i wznieść się na poziom akceptacji i miłości, które już same w sobie stanowią konfliktolizę.
 11. Muzykoterapia dogłębna komórkowa, szczególnie polecam częstotliwości solfeggio, tzw. święte dźwięki, które poprzez podniesienie naszych wibracji pomagają nam wznieść się ponad konflikt i zobaczyć sytuację z wyższej perspektywy.
 12. TRE, metoda opracowana przez dr David’a Berceli’ego  polegająca na uruchomieniu w ciele,   za pomocą sekwencji ćwiczeń, wibracji neurogenicznych umożliwiających uwolnienie się od   stresu i traumy a tym samym poprzez ciało pomagająca w osiągnięciu konfliktolizy.
 13. Rozmowa z konsultantem GNM/Totalnej Biologii/Recall Healing. Zapraszam Cię na indywidualne konsultacje.