Koronawirus według Germańskiej Medycyny/Totalnej Biologii

Coronavirus co vid-19

Koronawirus należy do rodziny Coronaviridae. Nosicielami poszczególnych gatunków mogą być ssaki (w tym ludzie) lub ptaki. U ludzi koronawirusy powodują najczęściej infekcje układu oddechowego, których przebieg w większości jest łagodny!!!

Wg konwencjonalnej medycyny Koronawirus co vid-19 wywołuje następujące objawy:

Gorączka 38 -39 C

Kaszel

Duszność

Problemy z oddychaniem

Zapalenie oskrzeli

Problemy z narządem wzroku

Problemy trawienne (zapalenie żołądka/jelit)

Zgodnie z wiedzą Germańskiej Medycyny

widzimy od razu, że aby wystąpiły powyższe objawy włączają się przynajmniej trzy Specjalne Programy Biologiczne (SBS) i dotyczą one organów powstałych z ektodermy, które są sterowane przez korę mózgową. To cenna informacja ponieważ wiemy, że w tym przypadku odbudowa tkanek zachodzi głównie przy udziale WIRUSÓW, jeśli są obecne. Koronawirus świetnie się tu sprawdzi jeśli wprowadzimy nasze organy w aktywność konfliktów. Innymi słowy, jeśli damy się wciągnąć w panikę i lęk, który sieją media BĘDZIEMY BARDZIEJ PODATNI na WIRUSA.

1.     SBS oskrzeli

2.     SBS żołądka (tzw. małej krzywizny) odźwiernika, opuszki dwunastnicy

3.     SBS Oka (soczewki/rogówki)

Najpowszechniej przy koronawirusie co-vid 19 występuje pierwszy SBS i ten tu opiszę. Połączony jest on z następującą treścią konfliktów:

Konflikt POSIADANIA, STRACHU O REWIR, OBAW WRAZ Z UCZUCIEM ZMARTWIENIA:

Obawiam się o moją własność, o to co moje, o mój dobytek.

Niebezpieczeństwo zagraża mojemu terytorium, mojej rodzinie, mnie samej/samemu. Jakaś sytuacja (np. epidemia koronawirusa) zagraża nam! Istnieje niebezpieczeństwo, że utracę coś co posiadam: ZDROWIE, DZIECI, MĘŻA/ŻONĘ, RODZICA.

COŚ, drapieżnik (w tym wypadku co-vid 19) ZAGRAŻA TEMU CO JEST MOJE! Jestem zmartwiona/zmartwiony, nie wiem co mam zrobić z tym potencjalnym niebezpieczeństwem/ strasznym WIRUSEM (tak go kreują media), nie wiem jakie może być rozwiązanie mojego problemu. Obawiam się ewentualnej straty!

Konflikt STRACHU/PRZERAŻENIA:

Przerażenie/strach na kobiecym terytorium, w gnieździe, mojej rodzinie, połączone z doznaniem zesztywnienia, jąkaniem się, bezgłosem. 

Jakaś sytuacja/rzecz/zjawisko (straszny WIRUS co-vid 19) zagraża mi/nam. Widziałam/widziałem zagrożenie w telewizji/ w mediach – przeraziło mnie to! To co się dzieje z ludźmi – umierają, to jest dla mnie SZOK! Obawiam się o moje dziecko, może zarazić się od innych dzieci w szkole, przedszkolu. Jest w niebezpieczeństwie! Jestem zestresowana z powodu tego co się stanie. Jestem WSTRZĄŚNIĘTA tą CHOROBĄ/PRZERAŻONA sytuacją w EUROPIE. Strach odebrał mi oddech. Czuję, że mój oddech się zatrzymał.

JAK PRZEBIEGA SBS OSKRZELI?

dwiefazyjpg

W fazie sympatykotonicznej/aktywnej konfliktu w przypadku tkanek ektodermalnych ZAWSZE dochodzi do zaniku tkanki co nie musi dawać żadnych objawów ale jeśli SBS dotyka również tkanki mięśniowej oskrzeli wtedy może już na tym etapie dojść do DUSZNOŚCI wynikających z paraliżu mięśni oskrzelowych. Wszystko zależy od tego JAK INTENSYWNIE przeżywamy KONFLIKT!!!

W drugiej fazie SBS-u oskrzelowego czyli fazie wagotonicznej/naprawczej kiedy przestajemy odczuwać LĘK/STRACH dochodzi do OBJAWÓW, o których krzyczą MEDIA czyli: pojawia się GORĄCZKA, napady KASZLU, nawet spazmatyczne, astmatyczne, ZAPALENIE OSKRZELI.

W tej fazie rzeczywiście „pomocny” jest WIRUS, również co-vid 19, ale wirus tylko odbudowuje tkankę oskrzeli, on NIE wywołuje Twoich objawów! Twoje objawy wywołują Twoje EMOCJE wywołane przez MEDIA lub otoczenie, jeśli pozwolisz sobie na siebie wpłynąć!

W przypadku dwóch pozostałych SBS-ów czyli żołądkowego i związanego z narządem wzroku jest bardzo podobnie tylko różnice występują na poziomie treści konfliktu/odczuć, które mamy w związku z sytuacją, która jest nam przedstawiana. Jedni mogą reagować na zaistniałe ZJAWISKO EPIDEMII KORONAWIRUSA złością (żołądek), inni lękiem, że ktoś jest np. na zagrożonym WIRUSEM terytorium i że może mu się coś stać/że już go nie zobaczą (rogówka/soczewka). 

Gdyby była potrzeba opisu pozostałych dwóch SBS-ów poproszę o taką informacją w komentarzu. Gdyby ktoś miał objawy żołądkowe lub problemy z zapaleniem spojówek/rogówki ponieważ jak donoszą media takie objawy też się pojawiły!

CZY JEST COŚ CO MOGĘ ZROBIĆ ABY SIĘ NIE ZARAZIĆ/ABY SIĘ WZMOCNIĆ? – takich pytań dostałam ostatnio mnóstwo.

A więc odpowiadam:

Można brać różne SUPLEMENTY typu wit.c, echinacea, miód MANUKA, dbać o dietę, wysypiać się itp. Ale najważniejsze to zachować SPOKÓJ i NIE DAĆ SIĘ ZWARIOWAĆ czego Państwu z całego serca życzę!

dr Magdalena Ulatowska