Dlaczego łączę Muzykoterapię Dogłębną Komórkową z Germańską Medycyną/Totalną Biologią?

Muzykoterapia Dogłębna Komórkowa a Germańska Medycyna/Totalna Biologia.

20191201_195447_Pjpg

Pracując w nurcie Totalnej Biologii czy Germańskiej Medycyny pracuję Słowami, zadaję pytania, słucham Twojej Historii, wyczuliłam się na SŁOWA, które ukształtowały Twoje nawyki, Twoje Przekonania, doprowadzając Cię do Życia, które żyjesz w obecnej chwili, do chorób, które nosi Twoje ciało, do bólu, którym karmisz umysł.

Te Słowa to Wibracja.

Słowa odpowiednio wypowiedziane wywołują u człowieka głębokie zmiany na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym jednocześnie. 

Gdy dodamy do pracy terapeutycznej wibracje Kamertonów, moc dźwięku wędruje do odpowiednich organów wewnętrznych i swoją częstotliwością zmienia blokady, które się w nich wytworzyły. 

Jednocześnie Kamertony podnoszą naszą osobistą wibrację, na poziomie świadomości wznoszą nas wyżej, dzięki czemu znikają problemy, z którymi do tej pory się borykaliśmy i nie umieliśmy spojrzeć na nie z innej perspektywy. 

Lecznicze działanie dźwięku wiąże się nie tylko z samą częstotliwością lecz również z intencją. Zazwyczaj jeśli przychodzi do mnie klient, przychodzi z konkretną intencją wyzdrowienia, zmiany w emocjach, zmiany w psychice.

Jeśli rozpracowujemy konflikty biologiczne i pozwalamy sobie popatrzeć na swoje dzieciństwo, na swój ród, na swój okres prenatalny z poziomu innych wibracji, zachodzi w nas transformacja, która wprowadza do naszego ciała inny zapis energetyczny.

Wszystko jest Wibracją.

Twoje myśli, Twoje słowa, Twoje konflikty, Twoje emocje, Twoje nawyki, DHS jest wibracją i konfliktoliza.

Poprzez pracę z kamertonami terapeutycznymi łatwiej jest rozwiązać konflikt, w którym tkwisz, łatwiej zmienić przekonanie, łatwiej rozpuścić wzorzec myślowy, łatwiej znaleźć rozwiązanie.

Zapraszam po dodatkowe informacje na moją stronę:  https://www.biopsychosomatyka.pl/metody/muzykoterapiakamertony

dr Magdalena Ulatowska